Mat in 2  KNSB FSB competitie KNSB competitie FIDE-agenda Johan Zwanepol Schakersinfo  Webmaster NOSBO
Informatief
Actuele uitslagen
OfficiŽle documenten
Alles over uw rating
Jeugdpagina 09/10
FSB bestuur
Clubbesturen
Clublocaties
Schaaklinks > clubs
Servicepunt noord
FIDE reglement
FSB beker reglement
FSB comp. reglement
Nieuwsbrief 3
Archief
Nieuwsbrief 2
Nieuwsbrief 1
seizoen 2009-2010
seizoen  2008-2009
Seizoen 2007-2008
Seizoen 2006-2007
Seizoen 2005-2006
Nieuwsbrief
De afgelopen jaren verzorgde het FSB-bestuur enkele keren een nieuwsbrief. Het is de bedoeling dat
deze nieuwsbrief via de clubsecretaris of een ander bestuurslid bij alle FSB leden in het postvak in komt
contributieheffing KNSB
 
 
Voorgaande berichten klik hieronder
Michiel de Jong prolongeert zijn titel op Fries kampioenschap
Sipke Ernst wordt 3e op het NK
De paedwizer uit Beetsterzwaag wordt 2e op NK schoolschaak
Klik hier voor meer details.
Zomercompetitie in Damwoude
Algemene ledenvergadering 15 september in Bolsward
Wietse Nicolai ( van sc De Donger) overleden
Friese GP voor de jeugd in het nieuwe seizoen een feit
Sneker  jeugd 2e op NK e-teams in Groningen
Bekende schaker van DTK in opsporing verzocht
Anna-Maja wint NK cat D bij de meisjes
Het NK jeugd ABC in Haarlem
Anand behoudt wereldtitel
Anna-Maja Kazarian wint ook in Leek/Roden
Philidor prolongeert bekertitel
Sneek is kampioen in de 3e klasse A van de KNSB
WES verliest halve finale beker van De Burght
Anna-Maja Kazarian geeft visitekaartje af op NK bij de jongens
Ruurd de Jong wint pupillendag in Drachten
KNOF van 6-apr tot 26-mei. Klik hier voor details
Oud-wereldkampioen Vasili Smislov is overleden, lees hier verder
Mark Masmeijer wint Gaasterland snel
De paedwizer wint schoolschaak titel 2010
Lente competitie aan het kalverdijkje
Steenwijk neemt kop in spannende eerste klasse
Huisschaaktoernooi in Leeuwarden
Cursus voor volwassenen in Leeuwarden van start
Philidor krijgt (9-1) klop bij Unitas
DTK kampioen in de promotieklasse
Jeugdleiders cursus van Drachten naar Buitenpost
Jelmer Jorna wint jeugdtoernooi in Dokkum
Herman de Vries tilt Franeker weer online
Bakkeveen kampioen in klasse 3B
Lemmer kampioen in 4e klasse
Douwe vd Meulen wint FK 60+ na barrage met Hein vd wijk
Favorieten domineren Bogermanfestijn 2010
AnnaMaja Kazarian wint ook in Damwoude
Bauke Vroom vervangt Hans Starreveld in FSB bestuur
Emanuel Lasker wint FK-4-tallen in Workum
Wessel vd Berg wint Snert 7 in Burgum
Cursus voor volwassenen groot succes, lees hier meer details
Ook dit jaar weer Postma toernooien in Hantum
Sneek en Opsterland hofleveranciers FK clubteams te Damwoude
Anna-Maja wint GP in Hoogeveen
GertJan Rauw prolongeert titel thuis in Damwoude
Nick Bijlsma wint FK snel
Wessel vd Berg wint in Dokkum
Fokke Jonkman wint Kliffentoernooi
Bondsraad vergadering in Utrecht 28-11-2009
Cursus Schaakjeugdleider in Drachten
Sipke Ernst wint  open Drents
Sieb Postma te sterk voor de Hynstesprong
De Drie Dorpen wint schoolschaken in de Stellingwerven
Cursus voor volwassenen in Bolsward door Migchiel de Jong
Derk Drukker wint A-poule Zilt toernooi, AnnaMaja wint B-poule
Coos Kruisenga wint FK snel bij de jeugd
Jan Werle wint Haijekramer 6-kamp tijdens Waling Dijkstratoernooi
Dolf Wissman gedeeld eerste in Utrecht
Tjalling Wiersma Fries kampioen rapid
Lont-rapid wordt Open FK-rapid-Lont
Presentatie jeugschaakclub Sneek
Sander Taams wint Collignon toernooi
Nick Bijlsma en Anna-Maja Kazarian Nederlands kampioen
Cursus in Bolsward schuift 14 dagen op
Cursus voor volwassenen van start
Friezen starten goed in de KNSB
De Notulen van de ALV
Opzet eerste klasse (jeugd) AB Noord-Oost 2009